Mac

ACTUMx

Společnost ACTUMx zajišťuje outsourcing IT služeb a propojuje přední české i zahraniční společnosti se zkušenými IT a Online Marketing odborníky. Díky synergii skupiny ACTUM Digital a široké síti kontaktů poskytujeme efektivní řešení v digitálním světě. 

Co když vám k realizaci IT projektu chybí know how, vybraná kompetence nebo jednoduše potřebujete rychle rozšířit interní tým? Využijte naši databázi jednotlivců i celých týmů, kteří mají za sebou tisíce vývojářských hodin na technologických platformách .NET, Java nebo PHP. 

Co když budete chtít interně zvýšit výkon své digitální platformy? Máme pro vás Online Marketing experty na personalizaci, emailing, analytiku nebo Content Maintenance.

Díky odborníkům a specialistům ACTUMx  dosáhnete svých digitálních cílů ve stanovený čas a kvalitě v Česku, Německu nebo kdekoliv potřebujete.

Reference

innogy

innogy

ACTUM zajišťuje pro energetickou společnost innogy migraci na nejnovější verzi technologické platformy. Jedná se o Continuous Delivery projekt, kdy Delivery Team působí často on-site v německém Essenu.

Na projekt byli dále outsourcováni .NET vývojáři, kteří pracují s Mongo DB, Azure cloud nebo MVC. Na straně klienta pracuje náš Solution Architect, Personalization Consultant a Content Maintenance Specialist.   

Metro

METRO Cash & Carry

Naše Delivery týmy pro METRO Cash & Carry vybudovaly nezávislé weby v 25 státech. Konzultanti a specialisté ACTUM+ pomáhají rozvíjet globální strategii v oblasti digitálního zákaznického zážitku.

Klient v německém Düsseldorfu využívá na různých projektech naše outsourcované IT a digitální odborníky na pozicích jako jsou Solution Architect, UX Designer, Sitecore .NET Developer, Project Manager, Roll-out Manager, Personalization Consultant, Emailing Specialist nebo Content Maintenance Specialist. 
Hill´s

Hill's Pet Nutrition

Společnost Hill's Pet Nutrition dodává kvalitní výživu a zdravotní péči pro domácí mazlíčky. ACTUM pro klienta vytvořil sofistikovanou Product Sampling Platform, která byla lokalizována do více než 20 zemí.

U klienta v Praze pracovali naši Front-end vývojář, JAVA vývojář a Support Maintenance Manager. Dlouhodbě na projektu působí námi outsourcovaný Project Manager a Relationship Manager, který přešel mezi kmenové zaměstnance. 

Máte rádi výzvy?

Sledujete inovace a zajímá vás práce pro velké hráče na střednědobých až dlouhodobých projektech? Rozšiřte své portfolio o významné společnosti z Česka, západní Evropy a USA.

Dejte nám o sobě vědět!

Kontaktní údaje

ACTUM X, s.r.o.

Hvězdova 1734/2c
140 00 Praha 4
Česká republika
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 272831
IČO: 05908841

david.dzesatnik@actum.cz
+420 725 544 451

Nezávazná konzultace

Povinné