Kariéra

Pojďte pracovat k nám!

Máme skvělé klienty v Čechách i zahraničí, máme super tým odborníků, používáme ty nejlepší technologie a úspěšně realizujeme náročné a dlouhodobé projekty v oblasti digitální komunikace. Není divu, že nás práce baví. Přijďte si o tom promluvit a uvidíte sami!

BUSINESS ANALYTIK / SOLUTIONS ARCHITEKT

Poznat klienta a chápat jeho požadavky v kontextu je pro nás základ. Jsme tu od toho, abychom byli klientovi partnerem a navrhli pro něj ta nejlepší webová řešení. Hledáme opravdu chytré lidi, pro které jsou technologie a učení se každodenním chlebem.

CUSTOMER CARE SPECIALIST

Jsme strategickým nástrojem dlouhodobého rozvoje všech projektů našich zákazníků. Předcházíme komplikacím a když přijdou, hledáme a nabízíme řešení. U nás se slučují technické kompetence a komunikační dovednosti.

.NET DEVELOPER

Jako společnost, která neustále přichází s novými projekty, potřebujeme dostatek vývojářů, kteří jsou schopni podpořit naše aktivity v oblasti doručení produktů. Jako vývojář se budeš podílet na projektech pro mezinárodní i České klienty středního i enterprise rozsahu. Délka projektu se pohybuje od 6 měsíců až po kontinuální dlouhodobou spolupráci s klientem. Pozice vývojáře je klíčová pro doručení produktu neboť pouze skvělí vývojáři jsou schopni doručit odpovídající hodnotu jak pro klienta, tak pro koncového uživatele.

FRONT-END DEVELOPER

Front-end nás baví a dokážeme si vyhrát s nejnovějšími trendy. Používáme moderní standardy, pracujeme s Google Closure, Twitter Bootstrap a GruntJS.

JUNIOR.NET DEVELOPER

Jako společnost, která se neustále rozrůstá, si uvědomujeme důležitost investice do rozvoje lidských dovedností. Jako junior vývojář se budeš podílet na projektech pro mezinárodní i České klienty. Senior vývojář ti pomůže zlepšit dovednosti v programování, ve zvládání agilního vývoje i v komunikační rovině. Chceme, aby s námi mladí lidé mohli růst od role juniora po zkušeného software inženýra.

PROJECT MANAGER

Stále pracujeme na tom, abychom projekty řídili tak, že nás klient po jejich dokončení jen chválí. Není to lehké, protože každý projekt je jiný, každý klient je jiný. Musíme se pořád učit nové technologie a orientovat se v kvantu informací. Znalost nástrojů projektového řízení nám pomáhá najít pro ten který projekt nejvhodnější metodiku.

SENIOR .NET DEVELOPER

K doručení toho nejlepšího možného, potřebujeme mít ten nejlepší možný tým. Stejně důležitou součástí náplně práce senior vývojáře je tak vedle samotného programování i práce s juniory, rozvoj jejich dovedností a naplnění jejich potřeb.

SENIOR SOFTWARE QA SPECIALIST

Pokud už máte v QA něco za sebou, rádi odhalujete chyby, dovádíte věci k dokonalosti, cítíte se sebejistí při testování a chcete se v kariéře posunout dále, pak jste právě vy tím, koho hledáme! Vaší prací bude připravovat testovací scénáře a psát uživatelskou dokumentaci. Budete testovat webová řešení napříč různými zařízeními a v odlišných prohlížečích. Budete spolupracovat s vývojáři, specialisty z customer care a samozřejmě s klienty. Budete zodpovědní za kvalitu projektů, které vám svěříme.

SOFTWARE ARCHITEKT

Role Software architekta je extrémně důležitá nejen ve fází vývoje produktů, ale též ve fáze správy a rozvoje. Obzvlášť během analýzy nových požadavků a udržování požadované kvality architektury a udržitelného rozvoje projektu. Důraz na kvalitu je rozhodující během celého životního cyklu vývoje a v agilním přístupu význam role architekta roste v závislosti na velikosti projektu.

SUPPORT & OPERATIONS MANAGER

Hledáme zaměstnance na pozici Support & Operations pro našeho významného zahraničního klienta METRO SYSTEMS GmbH.