Kariéra

Pojďte pracovat k nám!

Máme skvělé klienty v Čechách i zahraničí, máme super tým odborníků, používáme ty nejlepší technologie a úspěšně realizujeme náročné a dlouhodobé projekty v oblasti digitální komunikace. Není divu, že nás práce baví. Přijďte si o tom promluvit a uvidíte sami!

.NET DEVELOPER

Jako společnost, která neustále přichází s novými projekty, potřebujeme dostatek vývojářů, kteří jsou schopni podpořit naše aktivity v oblasti doručení produktů. Jako vývojář se budeš podílet na projektech pro mezinárodní i České klienty středního i enterprise rozsahu. Délka projektu se pohybuje od 6 měsíců až po kontinuální dlouhodobou spolupráci s klientem. Pozice vývojáře je klíčová pro doručení produktu neboť pouze skvělí vývojáři jsou schopni doručit odpovídající hodnotu jak pro klienta, tak pro koncového uživatele.

FRONT-END DEVELOPER

Jako firma, která nepřetržitě startuje nové projekty, potřebujeme vývojáře, kteří dokáží podpořit naše aktivity při dodávání výsledných produktů. Jako vývojář budeš pracovat na projektech pro mezinárodní i lokální, středně velké až mezinárodní klienty. Délka projektů se pohybuje od šesti měsíců až po dlouhodobou spolupráci s cílem naplnit potřeby klienta. Pozice vývojáře je velmi důležitá pro doručení projektu. Pouze výborní vývojáři mohou doručit výbornou kvalitu našim klientům a jejich koncovým zákazníkům.

JUNIOR.NET DEVELOPER

Jako společnost, která se neustále rozrůstá, si uvědomujeme důležitost investice do rozvoje lidských dovedností. Jako junior vývojář se budeš podílet na projektech pro mezinárodní i České klienty. Senior vývojář ti pomůže zlepšit dovednosti v programování, ve zvládání agilního vývoje i v komunikační rovině. Chceme, aby s námi mladí lidé mohli růst od role juniora po zkušeného software inženýra.

PROJECT MANAGER

Stále pracujeme na tom, abychom projekty řídili tak, že nás klient po jejich dokončení jen chválí. Není to lehké, protože každý projekt je jiný, každý klient je jiný. Musíme se pořád učit nové technologie a orientovat se v kvantu informací. Znalost nástrojů projektového řízení nám pomáhá najít pro ten který projekt nejvhodnější metodiku.

SENIOR .NET DEVELOPER

K doručení toho nejlepšího možného, potřebujeme mít ten nejlepší možný tým. Stejně důležitou součástí náplně práce senior vývojáře je tak vedle samotného programování i práce s juniory, rozvoj jejich dovedností a naplnění jejich potřeb.

SENIOR QA SPECIALISTA

Pokud už máte v QA něco za sebou, rádi odhalujete chyby, dovádíte věci k dokonalosti, cítíte se sebejistí při testování a chcete se v kariéře posunout dále, pak jste právě vy tím, koho hledáme! Vaší prací bude připravovat testovací scénáře a psát uživatelskou dokumentaci. Budete testovat webová řešení napříč různými zařízeními a v odlišných prohlížečích. Budete spolupracovat se sedmi vývojáři, třemi specialisty z customer care a samozřejmě s klienty, který mají sídlo v Německu, pomocí agilní metody Scrum. Budete odpovídat za kvalitu webu postaveného na Sitecore CMS pro našeho zákazníka Metro Cash & Carry. Naše webové řešení používají uživatelé v 28 zemích Evropy a Asie.

SOFTWARE ARCHITEKT

Role Software architekta je extrémně důležitá nejen ve fází vývoje produktů, ale též ve fáze správy a rozvoje. Obzvlášť během analýzy nových požadavků a udržování požadované kvality architektury a udržitelného rozvoje projektu. Důraz na kvalitu je rozhodující během celého životního cyklu vývoje a v agilním přístupu význam role architekta roste v závislosti na velikosti projektu.

SOLUTIONS ARCHITECT

Poznat klienta a chápat jeho požadavky v kontextu je pro nás základ. Jsme tu od toho, abychom byli klientovi partnerem a navrhli pro něj taková řešení, která mu umožní dosáhnout jeho business cílů nejrychlejší a nejefektivnější cestou. Jako Solutions Architect budeš pracovat s klienty různého charakteru a různé velikosti s nejrůznějšími potřebami – od online prodeje, přes budování online komunit, až po zjednodušení a řízení interních procesů.

SUPPORT & OPERATIONS MANAGER

V oddělení Customer Care rozvíjíme a spravujeme strategické projekty našich českých i zahraničních zákazníků. Předcházíme komplikacím, hledáme řešení, sbíráme zpětnou vazbu a nabízíme vylepšení. Jako Support & Operation Manager se budeš podílet na implementaci platformy Sitecore (CXM) pro našeho největšího zahraničního klienta METRO SYSTEMS GmbH a to ve všech 27 zemích kde Metro působí. Tvoje pozice je zásadní pro vnímání úspěšnosti celého projektu, budeš úzce spolupracovat s vývojovým a QA týmem i komunikovat s klientem.