Kariéra

Pojďte pracovat k nám!

Máme skvělé klienty v Čechách i zahraničí, máme super tým odborníků, používáme ty nejlepší technologie a úspěšně realizujeme náročné a dlouhodobé projekty v oblasti digitální komunikace. Není divu, že nás práce baví. Přijďte si o tom promluvit a uvidíte sami!

BUSINESS ANALYTIK / SOLUTIONS ARCHITEKT

Poznat klienta a chápat jeho požadavky v kontextu je pro nás základ. Jsme tu od toho, abychom byli klientovi partnerem a navrhli pro něj ta nejlepší webová řešení. Hledáme opravdu chytré lidi, pro které jsou technologie a učení se každodenním chlebem.

C# ASP.NET DEVELOPER

V .NET vidíme budoucnost pro nás i naše klienty, pracujeme se špičkovými systémy, ať už je to Sitecore Experience Platform, Kentico CMS nebo Zimbra. Baví nás náročné implementace a stejně tak i integrace dalších systémů. A protože se stále rozrůstáme, hledáme další posily.

FRONT-END DEVELOPER

Front-end nás baví a dokážeme si vyhrát s nejnovějšími trendy. Používáme moderní standardy, pracujeme s Google Closure, Twitter Bootstrap a GruntJS.

PROJECT MANAGER

Stále pracujeme na tom, abychom projekty řídili tak, že nás klient po jejich dokončení jen chválí. Není to lehké, protože každý projekt je jiný, každý klient je jiný. Musíme se pořád učit nové technologie a orientovat se v kvantu informací. Znalost nástrojů projektového řízení nám pomáhá najít pro ten který projekt nejvhodnější metodiku.

SOFTWARE QA SPECIALIST

Pokud máte QA auru, baví Vás odhalovat chyby a dovádět věci k dokonalosti, pak jste ten, koho hledáme. Budete připravovat testovací scénáře, testovat webová řešení napříč zařízeními a prohlížeči, připravovat uživatelskou dokumentaci, komunikovat s vývojáři a spoustu dalšího.