Kariéra

Pojďte pracovat k nám!

Máme skvělé klienty v Čechách i zahraničí, máme super tým odborníků, používáme ty nejlepší technologie a úspěšně realizujeme náročné a dlouhodobé projekty v oblasti digitální komunikace. Není divu, že nás práce baví. Přijďte si o tom promluvit a uvidíte sami!

BUSINESS ANALYTIK / SOLUTIONS ARCHITEKT

Poznat klienta a chápat jeho požadavky v kontextu je pro nás základ. Jsme tu od toho, abychom byli klientovi partnerem a navrhli pro něj ta nejlepší webová řešení. Hledáme opravdu chytré lidi, pro které jsou technologie a učení se každodenním chlebem.

C# ASP.NET DEVELOPER

V .NET vidíme budoucnost pro nás i naše klienty, pracujeme se špičkovými systémy, ať už je to Sitecore Experience Platform, Kentico CMS nebo Zimbra. Baví nás náročné implementace a stejně tak i integrace dalších systémů. A protože se stále rozrůstáme, hledáme další posily.

FRONT-END DEVELOPER

Front-end nás baví a dokážeme si vyhrát s nejnovějšími trendy. Používáme moderní standardy, pracujeme s Google Closure, Twitter Bootstrap a GruntJS.

SOFTWARE QA SPECIALIST

Pokud máte QA auru, baví Vás odhalovat chyby a dovádět věci k dokonalosti, pak jste ten, koho hledáme. Budete připravovat testovací scénáře, testovat webová řešení napříč zařízeními a prohlížeči, připravovat uživatelskou dokumentaci, komunikovat s vývojáři a spoustu dalšího.