BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER/RELATIONSHIP MANAGER

Popis pozice

Accountský tým potřebuje nového člena, který se zajímá o pokročilé webové platformy, konkrétně Kentico a baví jej obchod. V úzké spolupráci se Snr. Business Development Manager bude prezentovat produkt, dělat analýzu požadavků zákazníků, připravovat nabídku a rozpočet a dovede zakázku do stavu předání do vývoje/produkce. Na Kentico platformu Vás zaučíme, není podmínkou ji znát.
Jaké zkušenosti/dovednosti jsou třeba?
  • Zkušenosti s realizací webového/ecommerce projektu
  • Obchodní talent
  • Schopnost jednání s klientem a proklientské myšlení
  • Schopnost samostatně připravit nabídku a odprezentovat ji
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Zkušenosti z agenturní strany jsou velkou výhodou
  • Alespoň středně pokročilá znalost angličtiny
  • Velmi dobrá znalost MS Office (Excel, Powerpoint)

Co se u nás můžete naučit?

  • Pracovat v technologické firmě se certifikacemi na platformy, které jsou přínosné pro středně velké a velké firmy (Kentico, Sitecore, Telligent)
  • V Actum máme vybudovaný silný tým složený ze všech odborností potřebných k vývoji webů a mobilních aplikací (byznys analytiky, UX/UI architekty, projektové manažery, frontend i backend programátory, testery, customer care specialisty).
  • Vyvíjíme agilně, používáme především Scrum

Povinné

Životopis nebo portfolio (podporované formáty .doc, .pdf, max. 2 MB)