.NET DEVELOPER

Popis pozice

Popis práce

V současné době plánujeme zvýšit naši pozici v Severním Porýní-Vestfálsku (Essen, Düsseldorf) v Německu, abychom se přiblížili našim velkým klientům v oblasti.

Stali jsme se strategickým partnerem pro implementaci a přijetí přední světové platformy pro řízení zákaznických zkušeností pro jednu z největších německých firem.

To nám dává jedinečnou příležitost postupně budovat zralost digitálního marketingu zákazníka v oblasti webového obsahu, personalizace, testování a analýzy, elektronického obchodování, péče o zákazníky a dalších.

Vytváříme pevnou technologickou základnu pro inovace a narušení, které chceme být součástí.

Popis pozice:

Používáme nejnovější nástroje a technologie společnosti Microsoft, včetně Visual studio 2015/2017, MSSQL 2014/2016 a nejnovější verze rozhraní .NET framework.

Naše produkty jsou založeny na technologiích vedoucích osob na trhu včetně Sitecore, Kentico a Telligent a dodávány našim zákazníkům pomocí agilních metodik, jako je Scrum a Disciplined Agile Delivery framework.

Jako společnost, která nepřetržitě zahajuje nové podnikání, potřebujeme vývojáře, kteří mohou podporovat naši činnost v oblastech dodávek produktů.

Jako developer se účastníte projektů pro mezinárodní klienty.

Doba trvání projektů se pohybuje od 6 měsíců do dlouhodobé spolupráce se zákazníkem, aby splnil své potřeby.

Vývojová pozice je pro nás velmi důležitá, protože jen skvělí vývojáři mohou přinést našim klientům a jejich koncovým zákazníkům velkou hodnotu.

Primární odpovědnosti:

  • Implementujte webová řešení na naší platformě Sitecore v C #
  • Aktivně komunikujte s celým týmem a klienty
  • Podílejte se na návrhu řešení a implementaci
  • Práce na mezinárodních projektech pro prestižní klienty

Požadavky a kvalifikace:

  • Nejméně 3 roky zkušeností s vývojem webových aplikací v .NET
  • Zkušenosti s ASP.NET MVC, Web Forms
  • Znalost jazyka C #
  • Znalost závislostí a testování jednotky
  • Dobré dovednosti v ladění a analýze kódu
  • Dobrá angličtina na úrovni komunikace
  • Ochota se učit a rozvíjet
  • Odpovědnost za vlastní práci
  • Zkušenosti s vývojem pomocí agilních metodik, nebo alespoň o ně zájem
  • Znalost webových technologií MS SQL Server, HTML5, CSS3, Javascript je výhodou
  • Zkušenosti s vývojem platformy Sitecore jsou výhodou

Co můžeme nabídnout:

  • Práce s nejnovějšími nástroji a technologiemi společnosti Microsoft
  • Práce pro mezinárodní prestižní klienty
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby, možnost domácí kanceláře
  • Motivace finanční odměny
  • 5 týdnů placené dovolené
  • Denně na diety a příspěvek
  • Měsíční bonus (10% navíc k platu)
  • Cestování (3 dny v týdnu v Německu)
  • Snack bar s obsluhou, zdarma ovoce, káva a čaj
  • Certifikace produktů Sitecore, Kentico, Telligent a Microsoft
  • Mezinárodní prostředí s každodenním užíváním angličtiny
  • Volné hodiny angličtiny s rodilým Američanem
  • Samostudium ve formě programu páteční akademie, kde pravidelně přednášíme jak interní, tak externí dborníky v oboru. Přednášky jsou technicky orientované a pomáhají nám učit se a držet krok s echnologickým vývojem
  • Pořádáme týmové akce, ať už běží, lodě, BBQ, bowling, badminton a další
  • Můžete využít slevy na dovolené na plachetnici
  • Moderní pracovní prostředí v Německu av Praze 4

Povinné

Životopis nebo portfolio (podporované formáty .doc, .pdf, max. 2 MB)