Jan Havel

Managing Partner / International Business

LinkedIn profil

Doktor ekonomie, zapřisáhlý odpůrce centrálního bankovnictví, milovník anglického humoru a kresleného seriálu Futurama, fanda science-fiction a frisbee, otec tří synů
a spoluzakladatel Actum. Jeho rolí je starat se
o spokojenost stávajících klientů a šířit dobrou pověst mezi klienty potenciálními.

Ratibor Líbal

Managing Partner / UX & Strategy

LinkedIn profil

Zakládající člen společnosti Actum, strategický konzultant, perfekcionista. Miluje dokonale odvedenou práci a odměnou jsou mu vysoké konverze. Jeho filosofií je jednoduchost, přehlednost a účelnost.

Michael Rychna

Delivery Director

LinkedIn profil

Sportovec a maratonský dříč, který před lety začínal jako vývojář. Proto se v agentuře stará o vývoj a provoz aplikací, prověřuje jejich kvalitu. Nenajde klid, dokud věci nepracují podle jeho představ a vždy je dotáhne do podoby, kterou klient očekává.

Pavel Pokorný

Project Director

Jeho úkolem v agentuře je kontrolovat
a dohlížet na jednotlivé projekty. S oblibou tvrdí, že je tu od toho, aby se míň mluvilo a víc se orientovalo na výsledky. Při vedení projektů
a týmů sazí na férovost, která mu pomáhá řešit patové situace.

Michal Popelář

Managing & Client Service Director

LinkedIn profil

Více než 15 let v branži – co na to říct? Za tuto dobu pomohl mnoha klientům uchopit, pojmenovat a vyřešit jejich problémy. Pravá strategie je pro něho ta, která se vyplatí a dává smysl – vede k jasným výsledkům a zvyšuje obchodní výsledky. V agentuře má proto kolem sebe jen lidi, kteří na to koukají stejně – jeho tým, který se společně s ním stává klientovi dlouhodobým partnerem.

Robert Stehlík

Customer Intelligence Director

LinkedIn profil

Již 15 let se věnuje zákaznickým datům a konzultacím v oblasti jejich využití. Pomáhá klientům využívat data k lepšímu poznání jejich zákazníků a k navýšení obchodních výsledků. V agentuře má na starosti vytváření zákaznických segmentací a datové analýzy. Volný čas tráví nejraději na chalupě s rodinou nebo sportem – věřili byste, že nejvíc ho baví kitesurfing?

Vašek Jelen

Head of Analytics & Performance Advertising

LinkedIn profil

Konzultant webové analytiky a lídr analytického týmu. Osedlat umí od Google Analytics po SiteCatalyst. Nemá rád nablýskané digitální strategie bez reálného byznys efektu. Nejcennější metou je pro něj partnerský vztah s klientem… jo a miluje dobré sýry.

Markéta Albrechtová

HR Manager

LinkedIn profil

Při práci s lidmi staví na mnohaletých zkušenostech, zaměřuje se na jejich rozvoj
a motivaci, poskytuje psychickou podporu
a nestranný pohled při řešení problémů. Je odpovědná za vzdělávání a firemní kulturu.