Jan Havel

Managing Partner / International Business

LinkedIn profil

Doktor ekonomie, zapřisáhlý odpůrce centrálního bankovnictví, milovník anglického humoru a kresleného seriálu Futurama, fanda science-fiction a frisbee, otec tří synů a spoluzakladatel Actum. Jeho rolí je starat se o spokojenost stávajících klientů a šířit dobrou pověst mezi klienty potenciálními.

Ratibor Líbal

Managing Partner / UX & Strategy

LinkedIn profil

Zakládající člen společnosti Actum, strategický konzultant, perfekcionista. Miluje dokonale odvedenou práci a odměnou jsou mu vysoké konverze. Jeho filosofií je jednoduchost, přehlednost a účelnost.

Jakub Holý

Client Service Director

LinkedIn profil

Ve své práci posouvá spolupráci s klienty na vyšší úroveň a nebojí se společně s nimi přemýšlet strategicky a v dlouhodobém horizontu. Klíčem k úspěšným projektům je pro něj vybudování silného a dobře motivovaného týmu, který potáhne za jeden provaz i v okamžiku, kdy sám bude na druhé straně světa.

Michael Rychna

Delivery Director

LinkedIn profil

Sportovec a maratonský dříč, který před lety začínal jako vývojář. Proto se v agentuře stará o vývoj a provoz aplikací, prověřuje jejich kvalitu. Nenajde klid, dokud věci nepracují podle jeho představ a vždy je dotáhne do podoby, kterou klient očekává.

Markéta Albrechtová

HR Manager

LinkedIn profil

Při práci s lidmi staví na mnohaletých zkušenostech, zaměřuje se na jejich rozvoj a motivaci, poskytuje psychickou podporu a nestranný pohled při řešení problémů. Je odpovědná za vzdělávání a firemní kulturu.

Pavel Pokorný

Project Director

Jeho úkolem v agentuře je kontrolovat a dohlížet na jednotlivé projekty. S oblibou tvrdí, že je tu od toho, aby se míň mluvilo a víc se orientovalo na výsledky. Při vedení projektů a týmů sazí na férovost, která mu pomáhá řešit patové situace.