SNR. DIGITAL BUSINESS CONSULTANT

Máte-li zápal pro digitální marketing, tak jak jej děláme v Actum+ a relevantní zkušenosti ze strany agentury nebo klienta, chcete vést malý tým executivců, máte plynulou angličtinu a chcete řídit vztah a projekty pro velkého klienty v Německu a Anglii, čekáme na Váš životopis.

Co budete dělat:

  • Řízení vztahu a komunikace se svěřenými klienty
  • Řízení a realizace spolupráce s interními týmy specialistů (data, webová analytika, emailing, web content), zadávání požadavků, průběžný dohled nad prací specialistů, kontrola výstupů
  • Prezentace konceptů/stavu projektů klientům
  • Řízení 1-2 juniorů, kteří jsou odpovědní za exekuci a reporting projektů
  • Zajištění plnění Business Plánu na svěřených klientech

Co se naučíte:

  • Rozumět byznysu svěřených klientů a digitální mktg strategii svěřených značek
  • Porozumět, co je to maturity model v procesu digitální transformace byznysu
  • Ovládat produkty, které agentura nabízí – pokročilá datová a webová analytika, personalizovaný emailing, personalizace obsahu webu
  • Porozumět webovým platformám Sitecore, Kentico, Telligent a jak využívat jejich marketingové moduly

Co už musíte umět:

  • Praxi ve vedení větších projektů v oblasti digitální mktg komunikace
  • Znalost nástrojů digitální komunikace a relevantních technologií
  • Zkušenosti s vedením malého týmu nebo osobnostní zralost pro vedení lidí
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Proklientský přístup
  • Nastavování priorit, řízení času svého i podřízených, organizovanost, systematičnost
  • Angličtina – výborná v ústním i písemném projevu

Co nabízíme:

  • Zkušenosti na velkých a zajímavých projektech, které nejsou o sociálních sítích, PPC a krátkodobých kampaních ale o tom, jak dlouhodobě a cíleně komunikovat se zákazníky přes digitální technologie
  • Vzdělávání v oboru, příležitost uplatnit svůj talent a rozvíjet jej
  • Prostředí české, středně velké firmy s neformální kulturou, mezinárodním týmem a duchem spolupráce a vzájemné podpory

Oslovila vás tato nabídka? Napište nám.

Povinné

Přiložte soubor, např. svůj životopis nebo portfolio. (podporované formáty .doc, .pdf, max. 2 MB)