Svar

ACTUM IoT

Konzultační společnost ACTUM IoT vám pomůže projít digitální transformací v oblasti Smart Offices a Industrial Internet of Things (IIoT). Díky synergii skupiny ACTUM Digital a spolupráci s technologickou společností, která se již 90 let věnuje inovacím v oblasti techniky a elektroniky, vám pomůžeme vymyslet, jak využít IoT ve vaší kanceláři, výrobě nebo logistice. 

Co když potřebujete rychle, bezpečně a s minimem nákladů využít reálná data z času a prostoru, která sbírají senzory, chytrá zařízení, IoT zařízení nebo Smart Machines? ACTUM IoT vám zajistí výzkum, návrh řešení včetně technologií, ověříme proveditelnost na pilotním projektu a pomůžeme jej uvést do kanceláře nebo výroby. 

Hlavní výhody využití aplikací, mobilů, chytrých hodinek a zařízení, která budou stále častěji připojené na internet, jsou úspora času a nákladů a zvýšení produktivity.

Smart Offices

Co kdybyste efektivně využili veškerý čas svých zaměstnanců a zvýšili tak jejich produktivitu? Představte si, že díky aplikaci ráno najdete parkovací místo nebo dobíjecí stanici pro svůj elektromobil. Snímací zařízení vám automaticky otevře dveře, čímž se zvýší i bezpečnost na pracovišti. Mobil vám ukáže volný pracovní stůl a nejkratší cestu k němu. Jedním klikem si můžete objednat kávu nebo oběd, abyste nemuseli čekat ve frontě a zdržovat se placením. 

ACTUM IoT vám pomůže snížit zbytečně alokovaný čas a zvýšit komfort pracovního prostředí. Všechny data lze navíc využít třeba na optimalizaci vytápění a osvětlení, určení počtu a rozmístění pracovních míst nebo k efektivnímu plánování zasedacích místností.

Industrial Internet of Things

Co kdybyste dokázali bezpečně sbírat a analyzovat všechna real-time data, automatizovat výrobu a díky tomu snížit náklady, zvýšit produktivitu a zrychlit dodání na trh? Chcete mít přehled o každém kusu ve skladu nebo sledovat efektivitu celého dodavatelského řetězce? Víte, že můžete prodloužit trvanlivost produktu, díky rychlé reakci na změny okolních podmínek. Co když dokážete ve výrobě automatizovat údržbu a díky senzorům zvýšit bezpečnost a snížit chybovost? 

ACTUM IoT vám pomůže maximalizovat propojení real-time dat a automatizovat prediktivní analýzu tak, aby se správné informace dostaly ke správným lidem ve správný čas. 

Nezávazně nás kontaktujte

Povinné