Kariéra

Pojďte pracovat k nám!

Máme skvělé klienty v Čechách i zahraničí, máme super tým odborníků, používáme ty nejlepší technologie a úspěšně realizujeme náročné a dlouhodobé projekty v oblasti digitální komunikace. Není divu, že nás práce baví. Přijďte si o tom promluvit a uvidíte sami!

.NET DEVELOPER

Jako společnost, která neustále přichází s novými projekty, potřebujeme dostatek vývojářů, kteří jsou schopni podpořit naše aktivity v oblasti doručení produktů. Jako vývojář se budeš podílet na projektech pro mezinárodní i České klienty středního i enterprise rozsahu. Délka projektu se pohybuje od 6 měsíců až po kontinuální dlouhodobou spolupráci s klientem. Pozice vývojáře je klíčová pro doručení produktu neboť pouze skvělí vývojáři jsou schopni doručit odpovídající hodnotu jak pro klienta, tak pro koncového uživatele.

FRONT-END DEVELOPER

Jako firma, která nepřetržitě startuje nové projekty, potřebujeme vývojáře, kteří dokáží podpořit naše aktivity při dodávání výsledných produktů. Jako vývojář budeš pracovat na projektech pro mezinárodní i lokální, středně velké až mezinárodní klienty. Délka projektů se pohybuje od šesti měsíců až po dlouhodobou spolupráci s cílem naplnit potřeby klienta. Pozice vývojáře je velmi důležitá pro doručení projektu. Pouze výborní vývojáři mohou doručit výbornou kvalitu našim klientům a jejich koncovým zákazníkům.

INFRASTRUCTURE SPECIALIST

Jsme společnost, která neustále roste a začíná nové projekty. Abychom udrželi efektivitu a výkonnost našich procesů a s tím související kvalitu našich služeb, rozhodli jsme se vytvořit pozici Infrastructure Specialist, který bude úzce spolupracovat s našimi vývojáři a zajišťovat vše proto, aby jejich práce byla co nejefektivnější. Tvojí hlavní náplní práce jako Infrastructure Specialist bude zajištění dostupnosti, bezpečnosti a správa DEV infrastrukturových řešení, serveru a interních nástrojů, které jsou nezbytné k vývoji každého projektu. Tato funkce hraje extrémně důležitou roli v naší společnosti a jejím cílem je nejen snížit čas, za který jsme schopni projekt dokončit, ale také výrazně zlepšit servis, který poskytujeme našim klientům a tím upevnit naše vztahy s nimi.

JUNIOR.NET DEVELOPER

Jako společnost, která se neustále rozrůstá, si uvědomujeme důležitost investice do rozvoje lidských dovedností. Jako junior vývojář se budeš podílet na projektech pro mezinárodní i České klienty. Senior vývojář ti pomůže zlepšit dovednosti v programování, ve zvládání agilního vývoje i v komunikační rovině. Chceme, aby s námi mladí lidé mohli růst od role juniora po zkušeného software inženýra.

PHP DEVELOPER

Náš PHP tým je malý, nicméně velmi důležitý. V současné době ho tvoří 3 vývojáři, kteří se starají o to, aby projekty byly dokončeny včas a ve vynikající kvalitě. Většina projektů v PHP jsou tvořeny v Nette framework a náš PHP dev stack obsahuje mimo jiné composer, phpunit a phing.

PROJECT MANAGER

Stále pracujeme na tom, abychom projekty řídili tak, že nás klient po jejich dokončení jen chválí. Není to lehké, protože každý projekt je jiný, každý klient je jiný. Musíme se pořád učit nové technologie a orientovat se v kvantu informací. Znalost nástrojů projektového řízení nám pomáhá najít pro ten který projekt nejvhodnější metodiku.

SALESFORCE BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

Jste poměrně zkušený sales nebo account manager? Neděsí vás výrazy jako cold-call, CRM, reporting? Máte dobrodružnou a hravou povahu, ale nenecháte se snadno vyvést z konceptu? Máte týmového ducha, ale rádi občas razíte nové cesty sami? Možná právě vy jste vhodným kandidátem na nově otevřenou pozici Salesforce Business Development Managera. V této roli budete hlavním iniciátorem práce 4 členného týmu, jehož cílem je budování a rozvoj businessu implementace platformy Salesforce.com.

SENIOR .NET DEVELOPER

K doručení toho nejlepšího možného, potřebujeme mít ten nejlepší možný tým. Stejně důležitou součástí náplně práce senior vývojáře je tak vedle samotného programování i práce s juniory, rozvoj jejich dovedností a naplnění jejich potřeb.

SENIOR USER EXPERIENCE DESIGNER

Do našeho UX týmu hledáme zkušeného designéra, který bude vést a strategicky přispívat na lokálních a globálních projektech pro naše portfolio zákazníků. Hledáme člověka s vášní pro uživatelský výzkum a design, ale zároveň i dobrým business uvažováním. Hledáme člověka, který se bude našim klientům a jejich zákazníkům snažit doručit co nejlepší zkušenost a zároveň s námi spolupracovat na vylepšování kvality služeb, které tým doručuje.

SOFTWARE ARCHITEKT

Role Software architekta je extrémně důležitá nejen ve fází vývoje produktů, ale též ve fáze správy a rozvoje. Obzvlášť během analýzy nových požadavků a udržování požadované kvality architektury a udržitelného rozvoje projektu. Důraz na kvalitu je rozhodující během celého životního cyklu vývoje a v agilním přístupu význam role architekta roste v závislosti na velikosti projektu.

SOLUTIONS ARCHITECT

Poznat klienta a chápat jeho požadavky v kontextu je pro nás základ. Jsme tu od toho, abychom byli klientovi partnerem a navrhli pro něj taková řešení, která mu umožní dosáhnout jeho business cílů nejrychlejší a nejefektivnější cestou. Jako Solutions Architect budeš pracovat s klienty různého charakteru a různé velikosti s nejrůznějšími potřebami – od online prodeje, přes budování online komunit, až po zjednodušení a řízení interních procesů.

USER EXPERIENCE DESIGNER

Do našeho UX týmu hledáme designéra, který se bude podílet na lokálních a globálních projektech pro naše portfolio zákazníků. Hledáme člověka, který se bude našim klientům a jejich zákazníkům snažit doručit co nejlepší zkušenost a zároveň s námi spolupracovat na vylepšování kvality služeb, které tým doručuje.