Kariéra

Pojďte pracovat k nám!

Máme skvělé klienty v Čechách i zahraničí, máme super tým odborníků, používáme ty nejlepší technologie a úspěšně realizujeme náročné a dlouhodobé projekty v oblasti digitální komunikace. Není divu, že nás práce baví. Přijďte si o tom promluvit a uvidíte sami!

AGILE PROJECT MANAGER/SCRUM MASTER

As a Lean and Agile Project Manager, you will be working alongside and with one or more teams that consists of generalize-specialists engineers, Quality Assurance specialists, Business Analyst and Solution Architects, User Experience specialists and designers, as well as other domain experts on both the client’s and ACTUM’s side. You are expected to lead and facilitate project planning, execution, controlling, monitoring, and closure. You are also expected to coach and train internal team members, stakeholders and clients on the correct Lean and Agile practices.

.NET DEVELOPER

Jsi zkušený .NET vývojář a chtěl bys pracovat na velkých a dlouhodobých projektech v dynamické agentuře? Z důvodu expanze hledáme nové posily do našeho .NET týmu. Našimi klienty jsou české i zahraniční společnosti, jejichž stránky denně shlédnou miliony lidí. Pokud ještě neznáš Sitecore, Kentico nebo Telligent platformy, my tě je nejen naučíme, ale zároveň ti zaplatíme jejich certifikaci. U nás tě nebudou čekat žádná korporátní pravidla a omezení. Podporujeme nové nápady a individualismus a nebojíme se jednat rychle.

FRONT-END DEVELOPER

Jako Front-End vývojář v Actum budeš pracovat na projektech pro mezinárodní i lokální, středně velké až velké klienty. Délka projektů se pohybuje od šesti měsíců až po dlouhodobou spolupráci s cílem naplnit potřeby klienta. Pozice vývojáře je velmi důležitá pro doručení projektu. Pouze výborní vývojáři mohou doručit výbornou kvalitu našim klientům a jejich koncovým zákazníkům.

JUNIOR.NET DEVELOPER

Jako společnost, která se neustále rozrůstá, si uvědomujeme důležitost investice do rozvoje lidských dovedností. Jako junior vývojář se budeš podílet na projektech pro mezinárodní i České klienty. Senior vývojář ti pomůže zlepšit dovednosti v programování, ve zvládání agilního vývoje i v komunikační rovině. Chceme, aby s námi mladí lidé mohli růst od role juniora po zkušeného software inženýra.

PERSONAL ASSISTANT

Pro našeho Managing Partnera hledáme vhodnou kandidátku na pozici Personal Assistant. Umíte výborně a efektivně organizovat svůj čas a zároveň čas druhých? Máte výborné komunikativní schopnosti a silnou touhu pracovat na samostatných projektech? Mluvíte i píšete anglicky na velice pokročilé úrovni? Pak máte schopnosti, které hledáme. Pokud k tomu disponujete ještě 2-3 roky zkušeností na obdobné pozici, tato práce Vás naplňuje a díky Vašemu proaktivnímu jednání a rozhodování jste pomohla zefektivnit firemní procesy a komunikaci, jste náš člověk!

RELATIONSHIP MANAGER

Co funguje dobře, funguje samo. My však chceme, aby u nás to fungovalo skvěle! K tomu máme tým specialistů, který je s našimi klienty v kontaktu, kdykoliv to je potřeba. Náš komplexní a výjimečný přístup ke klientům vychází z naší kultury a odlišuje nás na trhu. Pokud rozumíš digitálním technologiím, s přehledem zvládáš klientskou administrativu a umíš efektivně komunikovat a organizovat své činnosti, jsi náš člověk. Máme skvělý a dobře zaběhnutý tým a hledáme kolegu, který by doplnil naše řady.

SALESFORCE BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

Jste poměrně zkušený sales nebo account manager? Neděsí vás výrazy jako cold-call, CRM, reporting? Máte dobrodružnou a hravou povahu, ale nenecháte se snadno vyvést z konceptu? Máte týmového ducha, ale rádi občas razíte nové cesty sami? Možná právě vy jste vhodným kandidátem na nově otevřenou pozici Salesforce Business Development Managera. V této roli budete hlavním iniciátorem práce 4 členného týmu, jehož cílem je budování a rozvoj businessu implementace platformy Salesforce.com.

SENIOR .NET DEVELOPER

Jsi zkušený Senior .NET vývojář a chtěl bys pracovat na velkých a dlouhodobých projektech a zároveň předávat svou znalost juniorním kolegům? Z důvodu expanze hledáme nové posily do našeho .NET týmu, kteří by vedle vyvíjení pomáhali také rozvíjet naše junorní vývojáře. Našimi klienty jsou české i zahraniční společnosti, jejichž stránky denně shlédnou miliony lidí. Pokud ještě neznáš Sitecore, Kentico nebo Telligent platformy, my tě je nejen naučíme, ale zároveň ti zaplatíme jejich certifikaci. U nás tě nebudou čekat žádná korporátní pravidla a omezení. Podporujeme nové nápady a individualismus a nebojíme se jednat rychle.

SOFTWARE ARCHITEKT

Role Software architekta je extrémně důležitá nejen ve fází vývoje produktů, ale též ve fáze správy a rozvoje. Obzvlášť během analýzy nových požadavků a udržování požadované kvality architektury a udržitelného rozvoje projektu. Důraz na kvalitu je rozhodující během celého životního cyklu vývoje a v agilním přístupu význam role architekta roste v závislosti na velikosti projektu.

SOLUTIONS ARCHITECT

Poznat klienta a chápat jeho požadavky v kontextu je pro nás základ. Jsme tu od toho, abychom byli klientovi partnerem a navrhli pro něj taková řešení, která mu umožní dosáhnout jeho business cílů nejrychlejší a nejefektivnější cestou. Jako Solutions Architect budeš pracovat s klienty různého charakteru a různé velikosti s nejrůznějšími potřebami – od online prodeje, přes budování online komunit, až po zjednodušení a řízení interních procesů.

TRAFFIC MANAGER

V Actum otevíráme pozici TRAFFIC MANAGER, jehož hlavní odpovědností je postavit v agentuře co nejdříve požadovaný tým odborníků a zajistit tak rychlý start projektu. K zvládnutí této role potřebujete výborné organizační a komunikační dovednosti, analytické a kombinační schopnosti, rozhodnost, tah na bránu, lásku k tabulkám, potažmo číslům a výbornou angličtinu.

USER EXPERIENCE DESIGNER

Do našeho UX týmu hledáme designéra, který se bude podílet na lokálních a globálních projektech pro naše portfolio zákazníků. Hledáme člověka, který se bude našim klientům a jejich zákazníkům snažit doručit co nejlepší zkušenost a zároveň s námi spolupracovat na vylepšování kvality služeb, které tým doručuje.