Pojďte pracovat k nám!

Máme skvělé klienty v Čechách i zahraničí, máme super tým odborníků, používáme ty nejlepší technologie a úspěšně realizujeme náročné a dlouhodobé projekty v oblasti digitální komunikace.  

Nenechte si ujít unikátní příležitost v novém start-up projektu HORECA HUB.

AGILE PROJECT MANAGER/SCRUM MASTER

As a Lean and Agile Project Manager, you will be working alongside and with one or more teams that consists of generalize-specialists engineers, Quality Assurance specialists, Business Analyst and Solution Architects, User Experience specialists and designers, as well as other domain experts on both the client’s and ACTUM’s side. You are expected to lead and facilitate project planning, execution, controlling, monitoring, and closure. You are also expected to coach and train internal team members, stakeholders and clients on the correct Lean and Agile practices.

CUSTOMER CARE SPECIALIST

V Customer Care jsme strategickým nástrojem dlouhodobého rozvoje všech projektů našich zákazníků. Předcházíme komplikacím a když přijdou, hledáme a nabízíme řešení. U nás se slučují technické kompetence a komunikační dovednosti. Chtěl bys být součástí našeho týmu? Právě hledáme posilu na pozici specialisty.

.NET DEVELOPER

Jsi zkušený .NET vývojář a chtěl bys pracovat na velkých a dlouhodobých projektech v dynamické agentuře? Z důvodu expanze hledáme nové posily do našeho .NET týmu. Našimi klienty jsou české i zahraniční společnosti, jejichž stránky denně shlédnou miliony lidí. Pokud ještě neznáš Sitecore, Kentico nebo Telligent platformy, my tě je nejen naučíme, ale zároveň ti zaplatíme jejich certifikaci. U nás tě nebudou čekat žádná korporátní pravidla a omezení. Podporujeme nové nápady a individualismus a nebojíme se jednat rychle.

.NET TEAM LEAD

Jsi zkušený .NET vývojář, který zároveň rád pracuje s lidmi a pomáhá jim v rozvoji? Naše společnost se rozrůstá každým dnem. A právě to je důvodem, proč nyní otevíráme novou pozici .NET Team Lead. Jako Team Lead se budeš starat o rozvoj přibližně desetičlenného týmu- nejen z hlediska technických dovedností, ale také osobnostních. Měl bys nás obohatit svými znalostmi a zkušenostmi z oblasti web developmentu, tak abychom byli vždy o krok napřed.

FRONT-END DEVELOPER

Jako Front-End vývojář v Actum budeš pracovat na projektech pro mezinárodní i lokální, středně velké až velké klienty. Délka projektů se pohybuje od šesti měsíců až po dlouhodobou spolupráci s cílem naplnit potřeby klienta. Pozice vývojáře je velmi důležitá pro doručení projektu. Pouze výborní vývojáři mohou doručit výbornou kvalitu našim klientům a jejich koncovým zákazníkům.

FRONT-END TEAM LEAD

Jsme velmi dynamická společnost se silnou vizí a odhodláním stát se těmi nejlepšími partnery našim klientům v procesu jejich digitální transformace. Kvalita práce a vztahů je stěžejní pro náš úspěch, proto je nezbytné, abys byl vyzrálý, organizovaný a měl aspirace stát se lídrem.

JUNIOR FINANCE SPECIALIST - PART-TIME

Nacházíme se ve fázi růstu a otevíráme novou pozici na 20 až 25 hodin týdně pro schopného a motivovaného studenta 4. resp. 5. ročníku VŠ. Zaměřuješ-li svoje studia a zájem na podnikové finance a controlling a rád bys rozjel svoji kariéru v této oblasti, potom už nehledej dál. Tato příležitost čeká právě na tebe!

JUNIOR.NET DEVELOPER

Jako společnost, která se neustále rozrůstá, si uvědomujeme důležitost investice do rozvoje lidských dovedností. Jako junior vývojář se budeš podílet na projektech pro mezinárodní i České klienty. Senior vývojář ti pomůže zlepšit dovednosti v programování, ve zvládání agilního vývoje i v komunikační rovině. Chceme, aby s námi mladí lidé mohli růst od role juniora po zkušeného software inženýra.

PODNIKOVÝ PRÁVNÍK - JUNIOR

Skupina WMC Group a.s. je holdingem 5 firem, z nichž každá je významným hráčem na svém poli:

QA SPECIALIST/ENGINEER/TESTER

Baví vás testování webových aplikací a nemáte rádi rutinu? Zajímají vás pokročilé webové technologie a chcete je poznat? Máte angličtinu, ale nemáte možnost mluvit, takže ji zapomínáte? Baví vás učit se automatizaci nebo se v ní zdokonalovat? A chcete dělat ve středně velké české firmě, která dělá projekty pro silné hráče v zahraničí i v Česku? Pak jste náš člověk!

RELATIONSHIP MANAGER

Co funguje dobře, funguje samo. My však chceme, aby u nás to fungovalo skvěle! K tomu máme tým specialistů, který je s našimi klienty v kontaktu, kdykoliv to je potřeba. Náš komplexní a výjimečný přístup ke klientům vychází z naší kultury a odlišuje nás na trhu. Pokud rozumíš digitálním technologiím, s přehledem zvládáš klientskou administrativu a umíš efektivně komunikovat a organizovat své činnosti, jsi náš člověk. Máme skvělý a dobře zaběhnutý tým a hledáme kolegu, který by doplnil naše řady.

SENIOR .NET DEVELOPER

Jsi zkušený Senior .NET vývojář a chtěl bys pracovat na velkých a dlouhodobých projektech a zároveň předávat svou znalost juniorním kolegům? Z důvodu expanze hledáme nové posily do našeho .NET týmu, kteří by vedle vyvíjení pomáhali také rozvíjet naše junorní vývojáře. Našimi klienty jsou české i zahraniční společnosti, jejichž stránky denně shlédnou miliony lidí. Pokud ještě neznáš Sitecore, Kentico nebo Telligent platformy, my tě je nejen naučíme, ale zároveň ti zaplatíme jejich certifikaci. U nás tě nebudou čekat žádná korporátní pravidla a omezení. Podporujeme nové nápady a individualismus a nebojíme se jednat rychle.

SENIOR USER EXPERIENCE DESIGNER

Do našeho UX týmu hledáme zkušeného designéra, který bude vést a strategicky přispívat na lokálních a globálních projektech pro naše portfolio zákazníků. Hledáme člověka s vášní pro uživatelský výzkum a design, ale zároveň i dobrým business uvažováním. Hledáme člověka, který se bude našim klientům a jejich zákazníkům snažit doručit co nejlepší zkušenost a zároveň s námi spolupracovat na vylepšování kvality služeb, které tým doručuje.

SOFTWARE ARCHITEKT

Role Software architekta je extrémně důležitá nejen ve fází vývoje produktů, ale též ve fáze správy a rozvoje. Obzvlášť během analýzy nových požadavků a udržování požadované kvality architektury a udržitelného rozvoje projektu. Důraz na kvalitu je rozhodující během celého životního cyklu vývoje a v agilním přístupu význam role architekta roste v závislosti na velikosti projektu.

USER EXPERIENCE DESIGNER

Do našeho UX týmu hledáme designéra, který se bude podílet na lokálních a globálních projektech pro naše portfolio zákazníků. Hledáme člověka, který se bude našim klientům a jejich zákazníkům snažit doručit co nejlepší zkušenost a zároveň s námi spolupracovat na vylepšování kvality služeb, které tým doručuje.