KENTICO .NET DEVELOPER

Popis pozice

Jsme Kentico Gold Partner s jedním z největších počtů certifikovaných vývojářů a marketérů.

Brněnské Kentico CMS je celosvětově používaná a uznávaná platforma, která umožňuje vytvořit špičkové webové prezentace.

Jde o jedinou plně integrovanou platformu obsahující ASP.NET CMS, E-commerce a Online Marketing.

Našimi klienty jsou významné společnosti, jejichž stránky denně shlédnou miliony lidí.

Právě teď děláme pro farmaceutickou společnost eCommerce řešení pro celé spektrum jejich produktů a specializované micro-sites pro hlavní produktové řady.

Pro významnou americkou společnost vytváříme aplikační portál zjednodušující obchodní procesy v oblasti tiskových služeb pro USA a Evropu.

Zapoj se do našeho týmu a naši senioři ti pomůžou získat certifikaci, kterou ti i zaplatíme.

Co budeš dělat:

  • Vyvíjet webová řešení na platformě Kentico v C# a ASP.NET MVC
  • Aktivně komunikovat s celým týmem i zákazníkem
  • Podílet se na návrhu řešení a implementaci
  • Pracovat na lokálních i mezinárodních projektech pro prestižní klienty; Wüstenrot, Cyrrus, Raiffeisen-Leasing a mnoho dalších

Co od tebe očekáváme:

  • Zkušenosti s vývojem webových aplikací v .NET C#
  • Zkušenosti s ASP.NET MVC, Web Forms
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Ochotu učit se a rozvíjet
  • Zodpovědnost za svou vlastní práci
  • Zkušenosti s vývojem pomocí agilních metodik nebo alespoň zájem o ně
  • Výhodou znalost web technologií MS SQL server, HTML5, CSS3, Javascript
  • Výhodou zkušenosti s vývojem na platformě Kentico

povinné

Životopis nebo portfolio (podporované formáty .doc, .pdf, max. 2 MB)