QA SPECIALIST/ENGINEER/TESTER

Popis pozice

Baví vás testování webových aplikací a nemáte rádi rutinu? Zajímají vás pokročilé webové technologie a chcete je poznat? Máte angličtinu, ale nemáte možnost mluvit, takže ji zapomínáte? Baví vás učit se automatizaci nebo se v ní zdokonalovat? A chcete dělat ve středně velké české firmě, která dělá projekty pro silné hráče v zahraničí i v Česku? Pak jste náš člověk!

Náplň práce:

  • Příprava testovacích scénářů
  • Manuální testování webových řešení napříč mobilními zařízeními a prohlížeči
  • Příprava test reportů
  • Příprava uživatelské dokumentace
  • Komunikace s vývojáři

Požadujeme:

  • Zkušeností s testováním webových nebo mobilních aplikací
  • Angličtina na středně pokročilé úrovni (nebát se mluvit a mít zájem se rozmluvit), protože tým vývojářů a testerů je mezinárodní
  • Proaktivní přistup ke své práci
  • Výhodou je znalost automatizace ve WebDriveru, ale není podmínkou
  • Výhodou je znalost JIRA/TFS, ale není to podmínkou

Co nabízíme:

  • Testovat různé typy projektů na webových a mobilních platformách
  • Naučit se automatizované testování (web driver v C#)
  • Získat zkušenost se Scrum metodikou, kterou jsou projekty řízeny = vývojáři a testeři úzce spolupracují během vývoje
  • Naučit se technologicky progresivní webové platformy Sitecore a Kentico
  • Certifikaci ISTQB, a různé vývojářské certifikace
  • Vlastní iniciativa a vlastní názor je vítán a vyžadován, je zde prostor pro realizaci vlastních nápadů, procesů, nástrojů
  • Interního učitele angličtiny, který se vám bude individuálně věnovat
  • Permanentní vzdělávání a držení kroku s technologickým vývojem
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, Friday Academy, vlastní bar s občerstvením, týmové akce, slevu na Microsoft produkty, podpora vzdělávání a jiné)

Povinné

Životopis nebo portfolio (podporované formáty .doc, .pdf, max. 2 MB)

    "Ako člen QA tímu sa snažím, aby softvér, ktorý odovzdávame zákazníkovi spĺňal vysoké kritériá kvality. To sa nám darí dosahovať aj s pomocou automatizovaných testov. Pri práci tiež používam množstvo ďalších nástrojov, ktoré mi zlepšujú a uľahčujú prácu (ako napríklad JIRA, v ktorej dokážeme efektívne organizovať náš projekt). Ako člen agilného Scrum tímu mám tiež možnosť vplývať na kvalitu aktívnou komunikáciou s členmi tímu a zákazníkom. Toho máme možnosť stretnúť aj osobne pri našich cestách do Nemecka či Rumunska."

    Lukáš Karas | QA Team Lead

    "Náš přátelský tým drží ochrannou ruku nad kvalitou produktů ve všech stádiích jejich vývoje. Snažíme se přispět k uspokojení různorodých potřeb našich zákazníků (Metro / Makro, RWE, Olympus...). Neustále se střetáváme s novými výzvami i příležitostmi na zlepšování dosavadních znalostí a dovedností. Můžeme se vyvíjet v nejrůznějších oblastech testování (automatizace, performance…), soft skills doménách a současně zvyšovat úroveň své angličtiny. Pohybujeme se v mezinárodním a multikulturním prostředí."

    Lukáš Cimpl | QA Specialist