REACT / REACT NATIVE DEVELOPER

Popis pozice

BUDUJEME REACT NATIVE TÝM.

ACTUM expanduje do vývoje mobilních aplikací a ty máš teď jedinečnou možnost pracovat s námi na dlouhodobých projektech od samého začátku a s podporou stabilních a velkých společností, kteří jsou našimi klienti, z maloobchodu, ecommerce, finančního odvětví, veřejných služeb, spotřební elektroniky a Internet of Things odvětví. Přidej se k nám a staň se součástí něčeho opravdu velkého.

Budeš pracovat na mezinárodních projektech v týmu z Prahy a s klienty z Německa, Nizozemí, Anglie a jiných evropských zemí. Dáme ti možnost používat ty nejnovější technologie, vyvíjet cool apky a zároveň růst v rámci firmy.

Sexy technologie, které používáme jsou React, Redux, React Native, Next.js, Node.js

Budoucnost je REACT NATIVE. Buď její součástí!

Nabízíme ti:

  • Digitalizujeme svět tím správným způsobem, tak jak to nejvíce vyhovuje zákazníkům na celém světě. Proto jsou součástí naší práce moderní postupy vývoje včetně kontroly kódů.
  • Doručujeme naše projekty v agilních metodikách, jako jsou Scrum a DAD.
  • Naše vize je být našim klientům partnery na jejich cestě k digitální transformaci. Proto je většina našich projektů dlouhodobých.
  • Pořádáme pravidelné JS Dev Talks, kde sdílíme naše znalosti a účastníme se konferencí.

Jsme jiní:

  • Na trhu úspěšně fungujeme už 20 let.
  • Stačí, když budeš mít pokročilejší znalost Javascriptu nebo Reactu a my tě naučíme ten zbytek.
  • Jsme tým skvělých a přátelských nadšenců, kteří nemají rádi zbytečné procesy, které nás zpomalují a překáží nám v rozvoji.
  • Jsme přímí, otevření a rádi zkoušíme nové technologie.

Další technologie, které používáme:

  • Babel, ESLint, Flow
  • LESS, SASS, Webpack, Gulp
  • CircleCI, Heroku, MongoDB

Povinné

Životopis nebo portfolio (podporované formáty .doc, .pdf, max. 2 MB)

    "Užívám si práci s nejnovějšími frontendovými technologiemi společně se spoustou inspirujících lidí. Třešničkou na dortu je možnost probírat aktuální trendy nebo jen běžné každodenní záležitosti v Actum Café."

    Vojtěch Bulant | Front-End Developer
    Jan Panschab

    "Jsem frontend team lead s 10letou zkušeností v oboru. Za 8 let v Actum jsem prošel více než 20 projekty a získal tak spoustu zkušeností s vývojem webu obecně. V týmu se starám především o standardizaci a rozvoj FE dev-stacku. Baví mě nové technologie."

    Jan Panchab | Front-End Developer