RELATIONSHIP MANAGER

Popis pozice

Náplní práce je péče o svěřené klienty v široké a pestré agendě. U nových projektů budete dělat analýzu požadavků, tvořit nabídku, sestavovat rozpočet, ve spolupráci s právním oddělením připravovat smlouvu a zajišťovat podpis klientem.

U projektů v realizaci budete dohlížet na vývoj, organizovat pravidelné statusy, dělat reporting, kontrolovat náklady, fakturovat.

Požadavky:

  • Zkušenosti na obchodní/accountské pozici v ecommerce segmentu
  • Schopnost samostatně připravit nabídku a odprezentovat ji
  • Umění vyjednávat složitější obchodní podmínky s náročnými klienty
  • Vhled do technických parametrů platforem a aplikací a zájem se stále učit a zlepšovat
  • Schopnost týmové spolupráce a nalezení konzensu v zájmu úspěšného zvládnutí projektu
  • Zkušenosti z agenturní strany jsou velkou výhodou
  • Alespoň středně pokročilá znalost angličtiny
  • Velmi dobrá znalost MS Office (Excel, Powerpoint)
  • Velkou výhodou obecná orientace ve vývoji webových (znalost CMS) a mobilních aplikací
Proč právě s námi?
  • V Actum máme vybudovaný silný interní tým složený ze všech odborností potřebných k vývoji webů a mobilních aplikací (byznys analytiky, UX/UI designéry, projektové manažery, front-end i back-end programátory, testery, customer care specialisty)
  • Vyvíjíme agilně, používáme především Scrum
  • Pracujeme s nejmodernějšími technologiemi, členové našeho týmu jsou uznávanými odborníky
  • Naši klienti jsou v ČR i zahraničí
  • Sídlíme v moderních kancelářích s příjemnou a neformální atmosférou
  • Pořádáme širokou škálu školení a vzdělávacích kurzů
  • V agentuře je mezinárodní tým
  • 2 lektoři angličtiny na pracovišti
  • Kvalitní práci umíme kvalitně ohodnotit

Povinné

Životopis nebo portfolio (podporované formáty .doc, .pdf, max. 2 MB)