Náš tým

Jan Havel - Managing Partner

Jan Havel

Managing Partner

Doktor ekonomie, zapřisáhlý odpůrce centrálního bankovnictví, milovník anglického humoru a kresleného seriálu Futurama, fanda science-fiction a frisbee, otec tří synů a spoluzakladatel Actum. Jeho rolí je starat se o spokojenost stávajících klientů a šířit dobrou pověst mezi klienty potenciálními.

Ratibor Líbal - Customer Intelligence / Consultant Managing Partner

Ratibor Líbal

Managing Partner

Zakládající člen společnosti Actum, strategický konzultant, perfekcionista. Miluje dokonale odvedenou práci a odměnou jsou mu vysoké konverze. Jeho filosofií je jednoduchost, přehlednost a účelnost.

Milan Kočí - .NET Development Director

Milan Kočí

Development Director

Vyznavač britského humoru a nezlomný optimista řídící se heslem "Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř".  Baví ho přicházet na kloub problémům, které ostatní považují za neřešitelné. Rád si zahraje badminton a relaxuje na farmě  v Podkrkonoší.

Gianluca Turturro - Lead Solutions Architect

Gianluca Turturro

Lead Solutions Architect

Technologický nadšenec s titulem Sitecore MVP. Jeho mantrou je dostat ze všeho maximum. Stejně jako ze své naleštěné Vespy, na kterou je jako správný Ital patřičně hrdý.  Společně se svým týmem rozjíždí návrhy a konzultace digitálních systémů plně podporujících business a své pracovní nasazení drží vždy ve vysokých otáčkách.

Denisa Lorencová - Lead UX Designer

Denisa Lorencová

Lead UX Designer

Na jachting, snowboarding a fotoaparát nedá dopustit. Nejvíce si však užívá pohled na svět z koňského sedla, a proto dokáže držet otěže svého pracovního týmu pevně v rukách. Společně tvoří z webových řešení příjemnější místo pro zákazníky a staví jejich cíle do centra každého obchodního rozhodnutí. 

Michal Nosál - Quality Assurance Team Lead

Michal Nosál

Quality Assurance Team Lead

Fanoušek sypaného zeleného čaje vede Quality Assurance tým, který zabezpečuje kvalitu produktu. Dokonale fungující software je pro něj důležitý, stejně jako zdolávání nesjízdných cest a objevování nových míst při své oblíbené jízdě na kole. 

Jakub Hejsek - HR Director

Jakub Hejsek

HR Director

Nejraději se věnuje dětem a oblíbeným pobytům na horách. V práci sleduje moderní trendy řízení a rozvoje lidí, je známý i jako dobrý obchodník a marketér. Jeho vizí je zrušit veškeré firemní papírování, které by vyměnil za mobilní aplikace a osobní kontakt.

Kaveh Kalantar - Lead Project Manager and Agile Coach

Kaveh Kalantar

Lead Project Manager and Agile Coach

Basketbal a japonská kaligrafie jsou koníčky, které mu přináší vytrvalost a trpělivost. Tyto vlastnosti zaručují úspěch v jeho práci, kde pomáhá projektovým týmům a klientům osvojovat si agilní hodnoty, zásady a postupy. Baví ho vytvářet nové věci. 

Jak se nám tu pracuje

Michal Seidl

Senior .NET Developer Kentico

V Actumu jsem již čtvrtým rokem a práce zde mne stále baví. Každý nový projekt s sebou nese jiné požadavky což přináší nové nápady v práci a zkušenosti. Co je ale v Actumu nejlepší, je tým lidí se kterými se denně potkávám a spolupracuji a proto doufám, že se tu ještě nějakou dobu zdržím.

Jakub Zavřel

Front-End Developer

V Actumu je to super, máme automat na horkou čokoládu, celý den koukám na televizi, i když jen tu Českou. Svoje znalosti prohlubuji díky zkušenějším kolegům při code review na front-end meetingu a nebo na interních školeních. Front-end tým je otevřen nejaktuálnějším technologiím, na GitHubu jsme jako doma. Angličtinu použiju při komunikaci s klientem, kolegy i firemním učitelem ze San Franciska.

Michal Aron

Senior Java Developer

V našem Java týmu panuje výborná atmosféra, máme možnost používat nejmodernější technologie a aktuálně vyjiměčnou příležitost jednak si budovat dle nejlepšího svědomí know how a best practices celého poměrně nového Java týmu a jednak i aktuálně budovat velký projekt "na zelené louce" s velkou mírou samostatnosti a možností sami určovat zásadní architektonická rozhodnutí. To představuje velkou výzvu pro vývojáře, který se chce pořád zdokonalovat, rád se seznamuje s novými technologiemi a rád dodává úkoly ve vysoké kvalitě, ale rozhodně to není pro někoho, kdo by čekal, že v práci bude jenom "těžká pohodička". V neposlední řadě musím vyzdvihnout nadstandarně příjemné prostředí, kde máme k dispozici drobné, ale komfort velmi zlepšující "vychytávky" (např. skvělé Actum Café, relax zóny...).

Lukáš Karas

QA Team Lead

Ako člen QA tímu sa snažím, aby softvér, ktorý odovzdávame zákazníkovi spĺňal vysoké kritériá kvality. To sa nám darí dosahovať aj s pomocou automatizovaných testov. Pri práci tiež používam množstvo ďalších nástrojov, ktoré mi zlepšujú a uľahčujú prácu (ako napríklad JIRA, v ktorej dokážeme efektívne organizovať náš projekt). Ako člen agilného Scrum tímu mám tiež možnosť vplývať na kvalitu aktívnou komunikáciou s členmi tímu a zákazníkom. Toho máme možnosť stretnúť aj osobne pri našich cestách do Nemecka či Rumunska.

Jak se nám tu pracuje
Jak se nám tu pracuje Jak se nám tu pracuje