Náš tým

Jan Havel - Managing Partner

Jan Havel

Managing Partner

Doktor ekonomie, zapřisáhlý odpůrce centrálního bankovnictví, milovník anglického humoru a kresleného seriálu Futurama, fanda science-fiction a frisbee, otec tří synů a spoluzakladatel Actum. Jeho rolí je starat se o spokojenost stávajících klientů a šířit dobrou pověst mezi klienty potenciálními.

Ratibor Líbal - Customer Intelligence / Consultant Managing Partner

Ratibor Líbal

Managing Partner

Zakládající člen společnosti Actum, strategický konzultant, perfekcionista. Miluje dokonale odvedenou práci a odměnou jsou mu vysoké konverze. Jeho filosofií je jednoduchost, přehlednost a účelnost.

Milan Kočí - .NET Development Director

Milan Kočí

Development Director

Vyznavač britského humoru a nezlomný optimista řídící se heslem "Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř".  Baví ho přicházet na kloub problémům, které ostatní považují za neřešitelné. Rád si zahraje badminton a relaxuje na farmě  v Podkrkonoší.

Gianluca Turturro - Lead Solutions Architect

Gianluca Turturro

Lead Solutions Architect

Technologický nadšenec s titulem Sitecore MVP. Jeho mantrou je dostat ze všeho maximum. Stejně jako ze své naleštěné Vespy, na kterou je jako správný Ital patřičně hrdý.  Společně se svým týmem rozjíždí návrhy a konzultace digitálních systémů plně podporujících business a své pracovní nasazení drží vždy ve vysokých otáčkách.

Jan Panschab - Lead Frontend Developer

Jan Panschab

Lead Frontend Developer

Tento obětavý otec dvou dětí, sportovec a hudebník je navíc odborníkem na front-end, který vnímá jako stále důležitější součást produktu. Snaží se vybírat správné nástroje a posouvat kvalitu stále dál.  Aby práce bavila každého, stejně jako jeho, automatizuje proces vývoje a dělá ji ostatním jednodušší.

Denisa Lorencová - Lead UX Designer

Denisa Lorencová

Lead UX Designer

Na jachting, snowboarding a fotoaparát nedá dopustit. Nejvíce si však užívá pohled na svět z koňského sedla, a proto dokáže držet otěže svého pracovního týmu pevně v rukách. Společně tvoří z webových řešení příjemnější místo pro zákazníky a staví jejich cíle do centra každého obchodního rozhodnutí. 

Michal Nosál - Quality Assurance Team Lead

Michal Nosál

Quality Assurance Team Lead

Fanoušek sypaného zeleného čaje vede Quality Assurance tým, který zabezpečuje kvalitu produktu. Dokonale fungující software je pro něj důležitý, stejně jako zdolávání nesjízdných cest a objevování nových míst při své oblíbené jízdě na kole. 

Pavel Kubeš - Customer Care Director

Pavel Kubeš

Customer Care Director

Běžec, boxer i „family man“. Ví, že kvalitní péče o zákazníky je základní stavební kámen agentury. Customer Care pro něj není jen prodávaná služba, ale firemní kultura, ve které hrají důležitou roli všichni zaměstnanci bez rozdílu pozic. A dobrá péče o zákazníky začíná dobrou péčí o vlastní zaměstnance. Je přesvědčený, že spokojený zaměstnanec = spokojený zákazník = loajální zákazník.

Markéta Albrechtová

Markéta Albrechtová

HR Manager

Při práci s lidmi staví na dlouholetých zkušenostech, zaměřuje se na jejich rozvoj a motivaci, poskytuje psychickou podporu a nestranný pohled při řešení problémů. Je odpovědná za vzdělávání a firemní kulturu.

Jakub Hejsek - HR Director

Jakub Hejsek

HR Director

Nejraději se věnuje dětem a oblíbeným pobytům na horách. V práci sleduje moderní trendy řízení a rozvoje lidí, je známý i jako dobrý obchodník a marketér. Jeho vizí je zrušit veškeré firemní papírování, které by vyměnil za mobilní aplikace a osobní kontakt.

Kaveh Kalantar - Lead Project Manager and Agile Coach

Kaveh Kalantar

Lead Project Manager and Agile Coach

Basketbal a japonská kaligrafie jsou koníčky, které mu přináší vytrvalost a trpělivost. Tyto vlastnosti zaručují úspěch v jeho práci, kde pomáhá projektovým týmům a klientům osvojovat si agilní hodnoty, zásady a postupy. Baví ho vytvářet nové věci. 

Jak se nám tu pracuje

Jakub Zavřel

Front-end developer

"V Actumu je to super, máme automat na horkou čokoládu, celý den koukám na televizi, i když jen tu Českou. Svoje znalosti prohlubuji díky zkušenějším kolegům při code review na front-end meetingu a nebo na interních školeních. Front-end tým je otevřen nejaktuálnějším technologiím, na GitHubu jsme jako doma. Angličtinu použiju při komunikaci s klientem, kolegy i firemním učitelem ze San Franciska."

Petr Vápeník

Relationship Manager

"Protože v Actumu pracuji na pozici Relationship managera, nezáleží mi pouze na dobrých vztazích s klienty, ale jsou pro mě důležité i vztahy na pracovišti. V Actumu se sešla skvělá parta lidí, která mě motivuje v každodenní práci a zároveň jsou pro mě ostatní nevyčerpatelným zdrojem nových znalostí a zkušeností. Tomu všemu napomáhá příjemné pracovní prostředí, neformální firemní kultura a práce na nesmírně zajímavých projektech, které posouvají nás a především našeho klienta mílovými kroky dopředu."

Petr Lazar

Relationship Manager

"International business, to je naše doména. Hranice pro nás neexistují, pracujeme především pro zahraniční centrály klientů, kteří mají své pobočky po celé Evropě i celém světě. Například Metro, RWE, Conrad Electronic. Máme možnost poznat jak se dělá byznys v mezinárodním a multikulturním prostředí, pracovat na projektech se zahraničními týmy, a baví nás to :)"

Ramona Svoboda

Senior Relationship Manager

"Jsem Senior Relationship Manager, spolupracuji s RWE Spojené království a Nizozemsko. Jádrem všeho je vytváření kontaktů, důvěra a hlavně pak kombinace nadšení a profesionality při budování vztahů. Ve společnosti Actum dostává člověk prostor k tomu, aby se rozhodoval sám, aby stavěl na svých silných stránkách a aby vynikl v tom, co umí nejlépe... A samozřejmě nesmí zapomínat na to, co ho baví :)"

Miloš Vacek

Solutions Architect

"Actum je rychle rostoucí firma, ve které pracujeme se špičkovými technologiemi v oboru digitálního marketingu a správy obsahu na webu a tyto technologie uplatňujeme u zákazníků doma i v zahraničí. Je skvělé pracovat s motivovanými lidmi, kteří své práci rozumí a navzájem si vyměňovat svoje znalosti. Baví mě pozorovat co všechno tenhle tým lidí dokáže a těší mě být jeho součástí."

Miroslav Malina

Solutions Architect

"Jsme pro-zákaznicky orientovaná firma a společnými silami vždycky nalezneme optimální řešení. Přestože jsme všichni pracovně velmi vytížení, vždy si najdeme čas, abychom si popovídali o svých projektech a aktivitách, a vzájemně se obohatili o nové zkušenosti. Nečekejte zde žádné byrokratické procesy jako v korporátech. Návrhy na změny jsou zde vždy vítány. Každý má možnost podílet se na rozvoji svého oddělení. A navíc - v Actumu máme široké spektrum netradičních zaměstnaneckých benefitů, máme skvělou relax zónu a nyní se těšíme, až se dostaví nové byty ve V-Tower. "

Kateřina Mňuková

Project Manager

"Práci v Actumu mám ráda díky skvělému pracovnímu kolektivu a atmosféře, která tu panuje. I ve velkém pracovním stresu se dokážeme navzájem podpořit a udržet dobrou náladu."

Jak se nám tu pracuje
Jak se nám tu pracuje Jak se nám tu pracuje