Jsme jedna parta. Jeden tým!

Náš tým je seskládán ze zkušených konzultantů a specialistů pro každou oblast našich služeb. Pracujeme v týmu, rozumíme si i v normalním životě, a proto to funguje a benefituje z toho klient. Parta zapálených běžců – za skvělým výsledkem na běžecké dráze i u vašich projektů.
Jan Havel - Managing Partner

Jan Havel

Managing Partner

Doktor ekonomie, zapřisáhlý odpůrce centrálního bankovnictví, milovník anglického humoru a kresleného seriálu Futurama, fanda science-fiction a frisbee, otec tří synů a spoluzakladatel Actum. Jeho rolí je starat se o spokojenost stávajících klientů a šířit dobrou pověst mezi klienty potenciálními.

Ratibor Líbal - Customer Intelligence / Consultant Managing Partner

Ratibor Líbal

Managing Partner

Zakládající člen společnosti Actum, strategický konzultant, perfekcionista. Miluje dokonale odvedenou práci a odměnou jsou mu vysoké konverze. Jeho filosofií je jednoduchost, přehlednost a účelnost.

Michael Rychna - Digital Analytics Consultant / Delivery Director

Michael Rychna

Delivery Director

Sportovec a maratonský dříč, který před lety začínal jako vývojář. Proto se v agentuře stará o vývoj a provoz aplikací, prověřuje jejich kvalitu. Nenajde klid, dokud věci nepracují podle jeho představ a vždy je dotáhne do podoby, kterou klient očekává.

Pavel Kubeš - Customer Care Director

Pavel Kubeš

Customer Care Director

Běžec, boxer i „family man“. Ví, že kvalitní péče o zákazníky je základní stavební kámen agentury. Customer Care pro něj není jen prodávaná služba, ale firemní kultura, ve které hrají důležitou roli všichni zaměstnanci bez rozdílu pozic. A dobrá péče o zákazníky začíná dobrou péčí o vlastní zaměstnance. Je přesvědčený, že spokojený zaměstnanec = spokojený zákazník = loajální zákazník.

Markéta Albrechtová

HR Manager

Při práci s lidmi staví na mnohaletých zkušenostech, zaměřuje se na jejich rozvoj a motivaci, poskytuje psychickou podporu a nestranný pohled při řešení problémů. Je odpovědná za vzdělávání a firemní kulturu.

Jak se nám tu pracuje

Jakub Zavřel

Front-end developer

"V Actumu je to super, máme automat na horkou čokoládu, celý den koukám na televizi, i když jen tu Českou. Svoje znalosti prohlubuji díky zkušenějším kolegům při code review na front-end meetingu a nebo na interních školeních. Front-end tým je otevřen nejaktuálnějším technologiím, na GitHubu jsme jako doma. Angličtinu použiju při komunikaci s klientem, kolegy i firemním učitelem ze San Franciska."

Petr Vápeník

Relationship Manager

"Protože v Actumu pracuji na pozici Relationship managera, nezáleží mi pouze na dobrých vztazích s klienty, ale jsou pro mě důležité i vztahy na pracovišti. V Actumu se sešla skvělá parta lidí, která mě motivuje v každodenní práci a zároveň jsou pro mě ostatní nevyčerpatelným zdrojem nových znalostí a zkušeností. Tomu všemu napomáhá příjemné pracovní prostředí, neformální firemní kultura a práce na nesmírně zajímavých projektech, které posouvají nás a především našeho klienta mílovými kroky dopředu."

Michal Zika

UX Designer

"Pro agenturu pracuji již skoro dva roky a práce mě tu stále baví. Občas jsou slabší chvíle, ale kde ne :). Oceňuji pestrou pracovní náplň s různými klienty, vysoké pracovní nasazení a časté využívání anglického jazyka. Různorodé projekty mě motivují ke stále lepším výsledkům. S týmem se soustředíme na prvotřídně odvedenou práci a od vedení tak máme plnou podporu, včetně různých možnosti vzdělávání."

Miloš Vacek

Solutions Architect

"Actum je rychle rostoucí firma, ve které pracujeme se špičkovými technologiemi v oboru digitálního marketingu a správy obsahu na webu a tyto technologie uplatňujeme u zákazníků doma i v zahraničí. Je skvělé pracovat s motivovanými lidmi, kteří své práci rozumí a navzájem si vyměňovat svoje znalosti. Baví mě pozorovat co všechno tenhle tým lidí dokáže a těší mě být jeho součástí."

Miroslav Malina

Customer Care Specialist

"Actum je jako jeden velký tým. Každý si tu navzájem poradí, podrží si dveře od výtahu, a ještě to máme všichni blízko metra."

Kateřina Mňuková

Project Manager

"Práci v Actumu mám ráda díky skvělému pracovnímu kolektivu a atmosféře, která tu panuje. I ve velkém pracovním stresu se dokážeme navzájem podpořit a udržet dobrou náladu."

Jak se nám tu pracuje
Jak se nám tu pracuje Jak se nám tu pracuje

Chceš se stát součástí týmu i ty?

Více zajímavých projektů, více zajímavé práce, a proto stále hledáme nové tváře do našeho týmu. Mrkněte na volné pozice, které momentálně nabízíme.

Kariéra v Actum