Kvalitní Customer Experience = loajální zákazníci = zvyšování obchodního výkonu

Špičková Customer Experience je jedním z nejdůležitějších faktorů, proč se lidé vracejí k vaší značce. Naším hlavním úkolem je vám pomoci s řízením celé digitální transformace - od moderní digitální platformy, přes jednotlivý dokonalý zážitek až po spokojeného a loajálního zákazníka, který zvyšuje váš obchodní výkon.
Tým specialistů na každou oblast online marketingu
Moderní technologie a know-how
Rozsáhlé mezinárodní i lokální projekty

Více o nás

Vše, co děláme, zlepšuje Customer Experience

Personalizace a marketingová automatizace

Ne nadarmo je nazývána mozkem integrované marketingové komunikace a klíčem k tzv. great Customer Experience. Je odpovědí na otázku, jak efektivně reagovat na individuální potřeby svých zákazníků a poskytovat služby s přidanou hodnotou. Máme ucelenou koncepci, víme jak začít a kam můžeme váš byznys personalizací posunout – co třeba ke spokojenějším a hlavně hodnotnějším zákázníkům?

E-mail marketing

E-mailing je součástí online strategie mnoha firem. Víme, že pokud je dělán strategicky na základě analytiky a s ohledem na potřeby zákazníků, stává se nositelem významného obchodního výkonu. Naše know-how je postaveno na zkušenostech z mnoha realizovaných projektů a na nejmodernějších technologiích. V roce 2015 jsme se zároveň stali vybranými partnery jednoho z nejúspěšnějších výrobců technologií v oblasti e-mailingu optivo®  broadmail.

Webová analytika a optimalizace výkonu

Analytika zajišťuje nám i našim klientům přehled o tom, že jejich online marketing dává smysl. Umíme změřit téměř cokoliv. Od základních metrik až po pokročilejší, které nám umožňují sledovat chování a spokojenost zákazníků či plnění stanovených cílů. Reportingem to pro nás nekončí - veškeré informace využíváme pro optimalizaci a zlepšování.

Budování znalostí analýzou dat

Rychle se vyvíjející digitální svět generuje každou vteřinu obrovské množství dat. Samotná data jsou ale pouze surovinou. To, co má skutečnou hodnotu, jsou informace v nich ukryté. Pomáháme našim klientům získat to pravé bohatství, které v těchto datech leží - informace a znalosti o jejich produktech a zákaznících. Náš datový tým používá jednu z nejlepších technologií - Tableau oceňujeme jak my, tak naši klienti.

Více o službách

S námi na jedné lodi

Více o projektech

Máme tým se zkušenými profesionály!

Michal Popelář - Managing Director

Michal Popelář

Chief Consulting Officer

Linhart_Jakub

Jakub Linhart

Managing Director

Petr Anderle

Personalization Consultant

Jakub CHurý - Analyst Team lead

Jakub Churý

Analyst Team Lead

Chcete s námi spolupracovat?