Služby

Co umíme a jak pracujeme

V dnešním světě přispívá k celkovému úspěchu hlavně důsledná péče o zákaznickou zkušenost. A my vám s ní pomůžeme. Od výběru a nasazení potřebných technologií až po jejich efektivní využití. Tak, abyste dosáhli vašich business cílů.

Vývoj řešení

Nabízíme kompletní zastřešení vývoje digitálních řešení včetně implementace pokročilých platforem a integrace s vašimi existujícími systémy.

Strategie

Všechno, co děláme, děláme s ohledem na vaši firemní strategii, abychom vám pomohli k vyšší konverzi a dosažení business cílů. Velké cíle rozdělíme na menší a krok za krokem se k nim blížíme.

Customer Experience

Zákaznická zkušenost je klíčovým faktorem úspěchu digitálních řešení. Vždy se ji snažíme promyslet a naplánovat. Využíváme výzkum, hojně testujeme. Na tom se podílí jeden z největších UX týmů v ČR.

Customer Care

Pravdou je, že co funguje dobře, funguje samo. Aby to ale fungovalo skvěle, na to máme náš tým specialistů, kteří se vašim požadavkům mohou věnovat, kdykoli to bude potřeba.

Technologie – náš každodenní chléb

Strategický proces je naším hlavním bodem práce. Z něj pak vychází profilace zákazníků, zjištění jejich nákupní historie i mapování životních cyklů. Na těchto základech pak najdeme společnou řeč nejen při vývoji nebo zlepšení dané digitální platformy a jejího nasazení, ale i při následné péči o ni. Vždy s ohledem na váš rozpočet.

Sitecore

Sitecore Customer Experience Platform™ je jedna z vedoucích světových platforem pro řízení context-driven customer experience. Actum je Sitecore Gold Implementačním Partnerem a největším certifikovaným implementačním partnerem v regionu. Náš tým je průkopníkem v implementaci nejnovějších verzí této platformy včetně vychvalované verze Sitecore 8. Jako jeden z mála partnerů v regionu má Actum ve svém týmu také Sitecore MVP profesionála.

Sitecore

Sitecore Blog CZ

Poznejte více na Sitecore Blogu

Hippo

Hippo, společnosti BloomReach, je vizionářský Content Management Software. BloomReach je lídrem v oblasti obchodu technologií big-dat. Definovali digitální zážitek díky vývoji první otevřené a inteligentní DX platformy, která má pomoci firmám dodávat personalizovaný obsah, který přináší návštěvníkům přidanou hodnotu v jakémkoliv kontextu a na jakémkoli zařízení.

Hippo

Kentico

Kentico EMS je cenově výhodná platforma pro stavbu komplexních webových stránek. Nabízí množství out-of-the-box funkcí a modulů, které jsou zkombinované s integrovaným řešením digitálního marketingu. Actum je Kentico Gold Partnerem s jedním z největších počtů certifikovaných developerů v regionu a nabízí jedinečnou expertízu v poskytování svých služeb.

Kentico

Microsoft

Většina řešení, které nabízí Actum, je postavena na technologiích Microsoft. Actum je zároveň Microsoft Certified Partner pro vývoj webových aplikací. Máme zkušenost i s vývojem řešení pro Microsoft Azure cloud.

Microsoft

Projekty řešíme agilně

Actum je zastáncem agilního přístupu k řešení projektů. Ve svém týmu máme řadu certifikovaných Scrummasterů a podporujeme Disciplined Agile Delivery framework: praktickou agilní metodologii škálovatelnou pro velké korporace. Jsme součástí Agilie, asociace propagující agilní management v ČR.

Libí se vám náš přístup?

Projekty řešíme kvalitně a s nasazením

Prohlédněte si naše projekty