Služby a technologická řešení

Co když budete chtít svým zákazníkům poskytnout personalizovaný a konzistentní zákaznický zážitek na všech zařízeních? Pomůžeme vám vytvořit digitální strategii a navrhneme technologickou platformu pro všechny touchpointy, jako jsou firemní web, e-shop, mobilní aplikace, e-mailing, call centrum, sociální sítě nebo místo prodeje. 

Vyvíjíme a implementujeme webové portály na platformách .NET, JAVA nebo PHP. Realizujeme rozsáhlá technologická řešení, jako jsou eCommerce, webové prezentace, servisní online portály, intranet nebo mobilní aplikace. Zaměřujeme se na integrace s back-end systémy klienta a třetích stran.

Co když budete chtít zvýšit výkon své digitální platformy a využít všechny možnosti, které vám nejnovější technologie poskytují? Naše sesterská společnost ACTUM+ vám pomůže adoptovat technologii, nastaví procesy, zajistí outsourcing obsluhy nebo vyškolí vaše zaměstnance tak, abyste dosáhli svých byznysových cílů. Náš Consulting Team vás provede digitální transformací pomocí proprietárního nástroje CX Maturity Model for Digital Transformation.


Digitální strategie
Vývoj a implementace
Digitální transformace

Technologie


Sitecore

Sitecore Customer Experience Platform™ je vedoucí světová .NET platforma pro řízení context-driven customer experience. Jsme Sitecore Gold Implementační Partner a jako jediní v regionu máme kompetenci MVP Digital Strategist a MVP Digital Technologist. Stáli jsme za největší Sitecore implementací na trhu pro METRO Cash & Carry. Máme zkušenosti s projekty pro Oriflame, innogy a další mezinárodní společnosti.

Sitecore

Kentico

Kentico EMS je .NET platforma pro stavbu webových stránek s možností out-of-the-box funkcí a modulů. ACTUM je Kentico Gold Partner, s více než deseti Kentico vývojáři a s celosvětově největším počtem certifikací Kentico 9 Marketer. Projekt pro Wüstenrot se stal finalistou Kentico Awards 2015 Site of the Year a projekt Raiffeisen LEASING finalistou Kentico Awards 2016.

Kentico

Hippo

Hippo, společnosti BloomReach, je Content Management Software. Inteligentní JAVA platforma umožňuje dodávat personalizovaný obsah, který přináší návštěvníkům přidanou hodnotu v jakémkoliv kontextu a na všech zařízeních. Pro našeho významného německého klienta náš JAVA vývojářský tým momentálně připravuje rozsáhlé eCommerce řešení, které se implementuje v 10 státech.

Hippo

Telligent Community

Telligent Community je pokročilá technologická .NET platforma pro komunitní portály. ACTUM je certifikovaný implementační partner se zkušeností s integrací technologií Sitecore a Telligent. Pro společnost Olympus jsme připravili komunitní web MyOlympus, který využívají statisíce fotografů po celém světě pro sdílení svých zážitků a zkušeností s využitím fotoaparátů a doplňků.  

React Native

React Native je framework pro vývoj nativních mobilních aplikací, který vyvinul Facebook. Progresivní technologický trend jsme hned následovali stejně jako společnosti Instagram nebo Airbnb. Hlavní výhodou technologie je vývoj jednoho sdíleného kódu pro všechny platformy (iOS, Android, web). Aktuálně máme 10 React Native vývojářů a tým stále rozšiřujeme.

react native

Microsoft

Jsme Microsoft Certified partner s kompetencí Silver and Gold Application Development. Pracujeme s řadou Microsoft technologií a platforem – od moderních vývojářských nástrojů (Visual Studio, Visual Studio Team Services, Team Foundation Server), po nejnovější frameworks (ASP.NET MVC, ASP.NET Core). Využíváme služby cloudu Azure IaaS, PaaS. 

Microsoft

Více o našich službách

Customer Experience

Přístup Lean UX podporuje rychlost a kvalitu našeho designu pro všechny zákaznické interakce s aplikacemi, které vyvíjíme.

Začínáme výzkumem, kde používáme vlastní UX laboratoř na personách a mapujeme Customer a User Journeys. Při tvorbě konceptu se zaměřujeme na jednoduchost, konzistenci, použitelnost a estetiku. Navržené řešení testujeme a měříme, abychom dosáhli nejlepšího zákaznického zážitku.

Business Analysis

Pomáháme klientům projít procesem přípravy požadavků a designu software tak, aby investice do vývoje byla efektivní a odpovídala potřebám klienta.  

Analyzujeme digitální potenciál klienta a navrhneme vhodnou technologickou platformu jeho požadavků, například dramatický nárůst zákazníků, sezónnost nebo příprava na expanzi do zahraničí.

Solution Architecture

Náš Solution Architecture Team aplikuje konkrétní řešení na základě výsledků Business Analysis.  

Díky naší hloubkové znalosti technologických platforem moderních dodavatelů a Data Management je navržená architektura vytvořena rychle a má klíčový dopad na digitální byznysové cíle. 

Výsledkem je zadávací dokumentace pro ACTUM Delivery Team.

Agile

Agilní proces vývoje podporuje flexibilitu byznysových rozhodnutí a umožňuje upravit vyvíjený software v okamžiku, kdy je potřeba využít obchodní příležitost na trhu. 

Při vývoji využíváme různé agilní metodiky, včetně Scrum, Kanban a DAD. Díky svým zkušenostem vám pomůžeme zvolit metodiku, která je pro váš projekt nejvhodnější.


Distributed Development

Menší, maximálně spolupracující a multi-kompetenční týmy jsou při vývoji software prokazatelně rychlejší.

Pro vývoj rozsáhlejších projektů vždy škálujeme počet týmů, které na projektu pracují namísto škálování jednoho týmu. 

Zapojujeme i týmy klienta a řídíme vývoj napříč týmy v různých zemích.

Continuous Delivery

Časy, kdy k release procesu docházelo jednou za měsíc, jsou již dávno pryč. Proces Continuous Delivery nastavujeme u projektů, kde je kladen důraz na nasazení stabilního software v nejkratším možném čase (time-to-production).

Díky Continuous Delivery mohou různé týmy nasazovat změny a opravy na každodenní bázi, čímž se automaticky mění části aplikace.  

Microservices

Zákazníci očekávají personalizovaný a konzistentní zákaznický zážitek na všech zařízeních. Pro potřeby dennodenních aktualizací tedy již nestačí jednoduché, monolitické webové aplikace.

Aplikace s architekturou Microservices se skládají ze sady úzce zaměřených a nezávisle nasaditelných služeb. Tato nezávislost poskytuje snazší nahrazení, škálovatelnost a úpravu aplikace.

Cloud

Mnoho klientů pro nasazení a vývoj aplikace začíná využívat cloudy Microsoft, Google nebo Amazon. Cloudy usnadňují a zrychlují nasazení. Zároveň umožňují rozšíření aplikace z lokální na globální úroveň.

Pomůžeme vám vybrat vhodný model (IaaS, PaaS, SaaS nebo Serverless). Navrhneme aplikaci tak, aby využila všechny výhody cloudu.

Nezávazně nás kontaktujte

povinné